Karavan Pazarlama

Dolphin Karavan Yapar

karavan kiralama , kiralık karavan , dolphin karavan , karavan kiralama fiyatı

İzmir Karavan Kiralama.. Tüm karavanlarımız yaşam için ve performans için tasarlandı. Hayallerinizdeki rotaları bizimle gerçeğe dönüştürün..karavan kiralama , kiralık karavan , dolphin karavan , karavan kiralama fiyatı

2006 da başlayan Vip dizayn serüveni 2011 de fiilen profesyonel karavancı lığa dönmüş ve bu güne kadar 400 sayısını aşan imalatlarla Motokaravan alanında hakettiği yere son birkaç yıldır gelen bir kuruluşuz…

Son beş yıldır kemik kadroyu koruyarak ahşapta, elektrik elektronikte ve mekanikte oturmuş bir kadromuz vardır.Tedarikçilerimiz ve diğer çözüm ortaklarımızla son derece uyumlu faaliyetlerimiz mevcuttur.

Üretimde zamanlama hassas çizgimizdir geç teslim asla yaşanmaz, Hatalı ve eksik işlemlerde bahane üretilmez sorun giderilir, her yaşanılan olumsuzluktan ders çıkararak bu günlere geldik artık hataya kaliteden ödün vermeye tahammül gösteremeyiz, geri dönüşlerde ilk günkü samimiyeti yaşar yaşatırız, asla kalitesiz ürün ve donanım kullanılmaz, Müşteri ilişkilerinden, mal ve hizmet alımı ile teknik takibattan İsa Türkmen sorumludur….

Araç temininde siz değerli arkadaşlarımızın yanında yer alırız, araç seçiminde bilgi ve tecrübemizi sizin adınıza kullanırız. Koltuk sayıları, Plan Proje ve diğer tüm resmi prosedür tarafımızdan tamamlanır ,Türkiye’de en çok belgeye sahip olma ve en seri araç üretmenin haklı gururu ile sevgi ve saygılarımızı sunarız…..

İsa TÜRKMEN-Ve Tüm DOLPHİN KARAVAN Ailesi…..